Metamorfozy

Właściciele prezentowanej kuchni uwielbiają przyjmować gości, a co za tym idzie gotować. Oprócz pysznych dań, ważna jest przyjemność tworzenia, a o tą zdecydowanie łatwiej w pogodnej i funkcjonalnej kuchni. Postanowiliśmy odmienić to pomieszczenie! Klimat wnętrza tworzą piękne dębowe fronty w kolorze ciepłego beżu, klasyczne granitowe blaty oraz stylowe kafle. Ukryte wewnątrz szafek nowoczesne technologie zdecydowanie ułatwiają pracę w kuchni. O tej kuchni możemy śmiało powiedzieć, że to nowoczesność w klasycznej oprawie.

Prosta forma, umiar, przejrzystość i przede wszystkim komfort użytkowania, takie były wymagania co do nowej kuchni. Nasza ekipa projektantów oraz specjalistów stanęła na wysokości zadania, przyszedł czas na wielkie zmiany. Dzięki dużej ilości bieli całe pomieszczenie zostało rozświetlone oraz optycznie powięszkone, natomiast kontrastująca czerń blatów nadała odważniejszego charakteru. Nowa kuchnia stała bardziej funkcjonalna i przestronna, jednocześnie cieszy oczy zadowolonych właścicieli. Zmiany zdecydowanie na duży plus!

Czy mieszkanie w bloku i wygodna kuchnia idą ze sobą w parze? Nasi klienci zaplanowali gruntowny remont swojej kulinarnej pracowni. Wykorzystując ich chęć zmiany zaproponowaliśmy projekt, który zawarł wszystkie ich życzenia. Na liście znalazła się wysuwana deska do prasowania, kosze cargo, piekarnik w słupku oraz kosze narożne. Kolorystyka dobrana została do sąsiadującej z kuchnią jadalni, aby optycznie powiększyć przestrzeń, szafki górne wykonano w jasnym połysku. Oryginalną dekoracją jest wyjątkowy okap Falmec Elektra. Pełna metamorfoza dokonana.

Nowoczesna kuchnia, ale nie urządzona zbyt sterylnie. Takie było właśnie życzenie naszego klienta. Aby wykorzystać w pełni możliwości tego pomieszczenia, zaprojektowaliśmy wysoką zabudowę na całej ścianie oraz wygodną wyspę z szerkokimi szufladami. Matowe fronty z delikatnym frezem oraz blaty o pięknej strukturze drewna firmy Egger stworzyły wnętrze ponadczasowe. Elementem wyróżniającym jest ceglany akcent nad kuchenką gazową. Przemiana gotowa.

Kuchnie w stylu angielskim odzwierciedlają zamiłowanie do tradycji. Są eleganckie i wyrafinowane, a przy tym ciepłe i przytulne. Taka też jest nasza kolejna kuchnia. Drewniane fronty malowane na alabastrowy kolor oraz olejowane blaty z naturalnego dębu doskonale wpisują się w ponadczasowy, klasyczny styl. Tradycyjnie jest tylko na zewnątrz. W środku kuchnia wypełniona jest nowoczesnymi rozwiązaniami. Szuflady Blum, kosz Le Mans, pełna organizacja oraz intuicyjny sprzęt AGD. Połączyliśmy dwie skrajności, kuchnia klasyczna i nowoczesna jednocześnie.

Kuchnia wykonana w ponadczasowej kolorystyce – biel ocieplona naturalnym drewnem. W celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni, górne szafki sięgają sufitu. Na szczególną uwagę w tej kuchni zasługuje blat kwarcowy. Oprócz trwałości i odporności na uszkodzenia, posiada wyjątkowe właściwości antybakteryjne. W tej nowoczesnej aranżacji umieściliśmy praktyczną i elegancką winiarkę oraz nietuzinkowy okap firmy Falmec. Model ten został wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot Design Award. Zdecydowanie lubimy takie zmiany.